POMOC DROGOWA WAŁBRZYCH

 POMOC DROGOWA WAŁBRZYCH 889110304 HOLOWANIE NA TERENIE CAŁEJ EUROPY SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, DOSTACZYCH, CIĘŻAROWYCH, TIR I AUTOBUSÓW. 

AERA Pomoc Drogowa Wałbrzych powstała w 1990 roku. Tak długi okres naszej obecności na rynku autopomocy w Wałbrzychu jest niewątpliwie dużym atutem firmy. Ten czas dodatkowo wzbogacił nasze doświadczenie w ratownictwie drogowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać najcięższym sytuacjom na drodze. 

Nieustannie analizujemy potrzeby współczesnego rynku dlatego staramy się wychodzić naprzeciw problemów naszych klientów, poprzez nabywanie coraz nowocześniejszego sprzętu takiego jak samochód serwisowy wyposażony m.in. w: komputer diagnostyczny, narzędzia do awaryjnego otwierania pojazdu, agregat prądotwórczy, kompresor i inne narzędzia niezbędne przy szybkim usprawnieniu pojazdów na drodze. Sprostamy nawet najwyższym wymaganiom naszych klientów poprzez możliwe najefektywniejsze wykorzystanie sprzętu technicznego oraz doświadczenia naszych pracowników i ich osobistego zaangażowania. Posiadane przez nas zorganizowane zaplecze techniczne oraz doświadczenie z często nieprzewidywalnymi zdarzeniami na drodze jest gwarancją, iż jesteśmy w stanie sprostać wszelkim potrzebom w dziedzinie transportu Państwa unieruchomionych pojazdów.

Do klienta dojeżdżamy szybko i profesjonalnie, gdzie pomagamy rozwiązać jego problem. W razie potrzeby mamy możliwość bezpiecznego przechowania samochodu klienta. Posiadamy certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie międzynarodowym rzeczy oraz licencje na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego rzeczy. Świadczymy usługi 365 dni w roku przez 24 godziny na dobę. Nasza firma posiada umowy z firmami ubezpieczeniowym, posiadamy również ubezpieczenie przewożonego towaru jak i pojazdu. Bezustannie powiększamy naszą flotę w m.in. auto-lawety jak i holowniki poprzez co w zakresie naszych usług znajduje się transport specjalistyczny samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, wózków widłowych, maszyn rolniczych, sprzętów budowlanych, koparek, walców i innych ciężkich maszyn.

Świadczymy całodobowe usługi autoholowania na terenie UE i innych państw.

Każdego uczestnika ruchu drogowego może spotkać kiedyś sytuacja, w której będzie potrzebował wsparcia ze strony pomocy drogowej, niestety większość z nas nie jest na taką okoliczność przygotowana. Dlatego warto już teraz zapisać numer telefonu aby móc z niego skorzystać w sytuacji awaryjnej. Będziemy dGo dyspozycji zawsze gdy zajdzie taka potrzeba.